logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

USA – Utah – Park City

USA – Utah – Park City

Šárka Pančochová vstoupila do Mistrovství Světa v americkém středisku Park City solidním patnáctým místem v U-rampě.

I nadále pokračuje v Utahu nepříznivé  počasí, které donutilo organizátory zrušit závod v Big Airu, atak se Šárka mohl naplno věnovat tréninku a závodu v U-rampě.

„Moc jsem toho za poslední roky v rampě nenajezdila a soustředila se spíš na Slopestyle a Big air. Ještě před koncem loňského  roku jsem si na radu trenéra Martina Černíka vyjela v Copper Mountains potřebné body a  vrátila se do svěťáku v Číně dvanáctým místem. Jsem ráda, že se mi tady povedla odjet čistá jízda a s patnáctým místem na MS jsem spokojená uvedla po závodě Šárka.

 Do šampionátu se zítra zapojí také Petr Horák, kterému stejně jako Šárce začínají od čtvrtku tréninky na Slopestylové trati, která zahrnuje tři platformy s raily a rovněž tři platformy se skoky.

„Trať je poměrně náročná, hlavně pasáž s raily vypadá hodně složitě. Sledoval jsem dnes během volného dne závod lyžařů a obávám se rychlosti, které není v parku na rozdávání. Pokud se počasí umoudří budeme mít dost času najít optimální závodní jízdu“ věří Petr Horák.

 Kvalifikace ve Slopestylu je na programu v sobotu a finále v neděli 10.2. 2019